cesky english deutch

Vozidla určená na zahraniční repatriace jsou luxusně vybavena.VW Caravelle TDI 150 PS RLP
má speciální změkčené tlumiče pérování, navigaci GPS, hifi hudbu CD, výstražné zařízení USA Federal Signal.
Plná digitální klimatizace je i v pacientském prostoru. Variabilní prostor poskytuje možnost přepravovat i dva ležící pacienty s doprovodem lékaře nebo sestry.
Určeno je na dlouhé a velmi rychlé transporty, dosahuje lehce rychlosti 190 km/hod.

VW Transporter 2,5 TDI Syncro je proveden ve stejné zástavbě jako předchozí Caravelle, po přečipování na 143 PS sice nedosahuje takové rychlosti, ale má maximální výkon.
Pohon 4x4 si lehce poradí ve sněhu a stoupání v horských oblastech Alp.

Vybavení vozů VW

fotogalerie..

Naše novinka, luxusně navrhnutý Mercedes Sprinter 316 Cdi v nejdelším možném provedení, přečipovaný na 198 PS, přes svoji mohutnost a rozměry dokáže vyvinout rychlost až 180 km/hod. Má speciální změkčený podvozek proti nárazům, ABS, ASR, uzávěrku diferenciálu a další technologie.
Po zadání do výroby v SRN jsme čekali čtyři měsíce a po dodání další tři měsíce trvala speciální zástavba. Sanitka může přepravovat dva ležící a dva sedící pacienty. Pokud to zdravotní stav repatriovaných dovolí, mohou sledovat TV DVD nebo video. Hudební produkce dle výběru v hifi kvalitě CD i MP3. Pro zdravotní personál má výbavu RLP - monitor EKG s defibrilátorem, pulsní oxymetr, glukometr, dávkovací injektor, kyslíkový přístroj pro řízené dýchání, infusní roztoky, páteřní rám, vakuová matrace, vakuové dlahy atd. Tekoucí voda, chladnička, možnost ohřátí jídla během transportu, klimatizace nezávislá na přední kabině, nezávislé topení na běhu motoru jsou další předností.
Prostor posádky je pro její pohodlí posunut do zadní kabiny, kde je navigace GPS s LCD 20ti cm monitorem a ovládací panely ke všem přístrojům na palubě vozidla. Výstražné výbojky kolem celého obvodu vozidla, majáky USA Federal, nárazový rám s xenonovými reflektory a další světelnou výbavou.

Vybavení vozu Mercedes

fotogalerie ..